Іванова Валерія

Іванова Валерія

Пов'язаний із соцопитуваннями

Політична психологиня під таким іменем фігурувала у джинсі самовисуванця Віталія Гудзенка, що вийшла в липні 2019 року в низці інтернет-ресурсів: golos.ua1, bez-tabu.com.ua2 та інших.

Піарні статті містили коментарі трьох «експертів» — самої Іванової, Владислава Дзівідзінського та Олексія Рожнова — і містили характерні заголовки: «На 92 окрузі перемагає Віталій Гудзенко — експертна думка». При цьому у 2018 році Дзівідзінський активно піарив Юлію Тимошенко та Аграрну партію, а Рожнов — Медведчука та ту ж Тимошенко.

За результатами виборів Гудзенко посів лише четверте місце, а переміг Валерій Колюх із партії «Слуга народу»3.

Іванова про Гудзенка:

«Коли вже діючий депутат роками „зростає“ разом зі своїм округом — це породжує відчуття спорідненості між людьми і цим політиком. Емоційна подяка людей за „підняття округу з самих низів“ завжди відбивається в високому рейтингу підтримки на виборах. Тому шанси Гудзенка на перемогу дуже високі»

За даними руху «Чесно», Гудзенко балотувався на 92-му окрузі як самовисуванець, але при цьому був членом фракції Блоку Петра Порошенка4. У 2018 році Гудзенко залучив на свій округ понад 38 млн грн субвенцій5. Як зазначають у «Чесно», член фракції БПП використовував піар на державних грошах, щоб здобувати підтримку виборців.

Останнє оновлення: 05.08.2020

Помічений(а) у піарі:
Віталій Гудзенко