Губін Дмитро

Губін Дмитро

Проросійський політолог та публіцист із Харкова, з літа 2018 року регулярно піарить Віктора Медведчука та його партію «За життя».

Дописує або співпрацює з українофобськими виданнями типу ukraina.ru, politnavigator.net, antifashist.com тощо. У серпні 2018 року завів блог1 на сайті korrespondent.net, що належить олігарху Сергію Курченку, який утік до Росії разом із Януковичем.

Цікаво, що першим блогом на «Корреспонденті» був пост про те, що Медведчук підтримав партію «За життя»2.

У блогах на «Корреспонденті» Губін в основному пише про історію (при цьому, звичайно, в проросійському та українофобському дискурсі), а коли переходить на політичні пости, то обов’язково згадує про мегапозитивного Медведчука та його пречудову партію «За життя»:

  • «За Життя» становится новой надеждой для Юго-Востока (02.08.2018)3
  • Оппозиционная коалиция в защиту своего избирателя (04.10.2018)4
  • Эй вы там, наверху! Несколько мыслей по поводу рейтингов (15.12.2018)5
  • «Прощавайте, пані амбасадорка!» (25.05.2019)6
  • Для «партии войны» все средства хороши (22.02.2019)7

У жовтні 2018 року Губін так писав про Медведчука8:

«На сьогоднішній день зі знакових політиків тільки Віктор Медведчук запропонував ідейні принципи, навколо яких може об’єднатися опозиція в особі «Оппоблоку» і партії “За життя”. Ідейну платформу, яка дозволила б опозиції вийти за рамки Південного Сходу країни». «Представляти нову опозиційну структуру повинні такі люди, як Віктор Медведчук, з якими українці асоціюють повернення до нормального мирного життя без війни на Донбасі, без гуманітарного дискомфорту і економічних “косяків”. Ті, які були при владі тоді, коли Україна розвивалася, коли не було ні війни, ні беззаконня в усіх гілках влади, ні “активістів” на вулицях».

Цей матеріал вийшов у вигляді джинси на близьких до Медведчука ресурсах: znaj.ua9 та politeka.net10.

Також Губін вказаний як автор на сторінці «Українського руху» Медведчука11.


Ще у 2008 році на кошти Фонду підтримки демократичних ініціатив колишнього регіонала Євгена Кушнарьова видав книгу «Занимательная политология», в якій писав: «Во время президентских выборов 2004 года стало ясно, что к власти в стране рвутся не просто последователи Д. Донцова и ОУН, но особая группировка, жестко ограниченная регионально Галицией. Выход, предложенный Евгением Кушнаревим на съезде в Северодонецке в 2004 году, был предсказуем — федерализация страны»; «Сегодня многие на Востоке и Юге страны убеждены, что Украина может сохраниться как демократическое государство только в виде федерации, а любая унитарность — национальное унижение одних и паразитизм других, что прежде всего на руку столичной бюрократии и фанатичным националистам»12. Продовжував підтримувати ідею Медведчука про федералізацію13 і в 2012 році14.

Останнє оновлення: 12.06.2019

Помічений(а) у піарі: