Глоба Павло

Глоба Павло

Популярний астролог та політичний коментатор, що іноді виступає в деяких українських ЗМІ з політичними та економічними прогнозами. Хоча астрологія вважається псевдонаукою, це не заважає українським ЗМІ з дивною періодичністю брати коментарі в астрологів і видавати їх за експертів.

Восени 2009 року Глоба казав, що президентом України у 2010 році стане Юлія Тимошенко:

«Єдине, що з впевненістю можу сказати: у другому турі переможе Юлія Тимошенко»1

Пізніше Глоба виправдовувався, що ніколи не говорив, ніби Янукович не має шансів стати президентом. Він нібито лише стверджував, що «не бачить Януковича», а все тому, що… не знає точного часу народження лідера Партії регіонів2.

Наприкінці грудня 2013 року казав, що до середини 2014 року Януковича буде супроводжувати вдача3. Через два місяці Янукович утік з України.

Ще трохи прогнозів Глоби, які пішли не так:

  • На початку 2008 року Глоба говорив: «Усі роки Пацюків вважалися спокійними и щасливими — без війн, криз та дефолтів, яким має бути й нинішній, 2008 рік. Президентом США стане Гілларі Клінтон»4. Сталося все навпаки: глобальна фінансова криза, російсько-грузинська війна, президентом США став Обама, а не Клінтон.
  • У 2009 році, Глоба прогнозував, що «через 10 лет государства Скандинавии, Прибалтики, Германии и, вероятно, Польши образуют Северный союз. Франция, Италия и Испания объединятся в Южноевропейский союз. А восточно-европейские страны создадут свой блок, куда кроме Украины войдут Румыния, Югославия, Болгария, Венгрия, Словакия и Беларусь». Станом на 2019 рік, як ми бачимо, жоден із цих союзів так і не утворився.

Останнє оновлення: 18.07.2019

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.