Глоба Павло

Глоба Павло

Популярний астролог та політичний коментатор, що іноді виступає в українських ЗМІ з політичними та економічними прогнозами. Хоча астрологія вважається псевдонаукою, це не заважає українським ЗМІ з дивною періодичністю брати коментарі в астрологів і видавати їх за експертів.

Так, наприклад, восени 2009 року Глоба казав, що президентом України у 2010 році стане Юлія Тимошенко (але переміг Янукович):

«Єдине, що з впевненістю можу сказати: у другому турі переможе Юлія Тимошенко»1

Пізніше Глоба виправдовувався, що ніколи не говорив, ніби Янукович не має шансів стати президентом. Він нібито лише стверджував, що «не бачить Януковича», а все тому, що… не знає точного часу народження лідера Партії регіонів2.

Наприкінці грудня 2013 року казав, що до середини 2014 року Януковича буде супроводжувати вдача3. Однак через два місяці після цього «прогнозу» Янукович утік з України.

Ще трохи прогнозів Глоби, які пішли не так:

  • На початку 2008 року Глоба говорив: «Усі роки Пацюків вважалися спокійними и щасливими — без війн, криз та дефолтів, яким має бути й нинішній, 2008 рік. Президентом США стане Гілларі Клінтон»4. Сталося все навпаки: глобальна фінансова криза, російсько-грузинська війна, на виборах президента США переміг Обама, а не Клінтон.
  • У 2009 році Глоба прогнозував, що «через 10 лет государства Скандинавии, Прибалтики, Германии и, вероятно, Польши образуют Северный союз. Франция, Италия и Испания объединятся в Южноевропейский союз. А восточно-европейские страны создадут свой блок, куда кроме Украины войдут Румыния, Югославия, Болгария, Венгрия, Словакия и Беларусь». Станом на 2019 рік, як ми бачимо, жоден із цих союзів так і не утворився.

Останнє оновлення: 18.07.2019

Помічений(а) у піарі: