Чугаєнко Тетяна

Чугаєнко Тетяна

«Медіаексперт», колишня керівниця каналу «Перший діловий», телеведуча, зараз керівник відеоредакції російського пропагандистського сайту Украина.ру (входить до холдингу «Россия сегодня», яким керує російський пропагандист Дмитро Кисельов). Рідний брат Євген Бриков очолює «міністерство інформаційної політики» в окупованій частині Херсонської області (оголошено підозру в колабораціонізмі).

У 2006 році балотувалася до Верховної Ради 5-го скликання від «Партії екологічного порятунку „ЕКО+25%“» (№ 75 у списку), не обрано. На той момент працювала провідним спеціалістом-редактором Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Є фігуранткою «Реєстру держZрадників», розробленого Рухом «Чесно»1. Виправдовувала агресію Росії і факт тимчасової окупації частини території України2. Називала захоплення Росією територій України «звільненням» і висловлювала сподівання, що агресор захопить більше українських земель, щоб на них «не повбивали людей, які вісім років чекали на звільнення»3.

До повномасштабрного вторгнення просувала Віткора Медведчука, його дружину Оксану Марченко та антиукраїнські наративи:

  • Участие Оксаны Марченко стало лучшей рекламой шоу «Танцы со звездами», — Чугаенко (27.08.2018, politeka.net)
  • Медведчук является совладельцем «1+1» с 2012 года, но даже не пытался прекратить их «потоки сознания» в свой адрес, — Чугаенко (16.06.2020, golos.ua)
  • У чому секрет медіапопулярності Зеленського і Медведчука, — Тетяна Чугаєнко (10.06.2021, comments.ua)
  • Эксперты: Медведчук в своей статье ответил на вопросы «Кто виноват?» и «Что делать?» для Украины (22.07.2021, MigNews)
  • Медведчук в своей статье предлагает украинцам картину будущего и объясняет, как построить это будущее — Чугаенко (23.07.2021, vz.ua)

Останнє оновлення: 18.07.2023

Помічений(а) у піарі:
Віктор Медведчук , ОПЗЖ , Оксана Марченко