Про нас

Як з нами зв'язатися?

Пишіть нам на пошту: texty.org.ua НА gmail.com
Або залиште коментар на сторінці у Фейсбуці: http://facebook.com/texty.org.ua
Або звертайтеся в твітері до користувача @Textyorgua

Про що цей сайт?

Наша фішка вдумливі, але легко написані статті, журналістика даних та інфографіка. Ми експерементуємо і з народною журналістикою - надаємо право читачам самим ставити новини. .
Наш "маніфест"

Для того, щоб швидко скласти уяву про наші тексти, подивіться наприклад ось цей дайджест, або зайдіть в розділ "Вибір редакції"

Наша мета - робити сайт з цікавими матеріалами для людей, яким подобається думати, і які бажають знати, що насправді відбувається у житті України та світу. Ми переконані, що для журналістики недостатньо лише інформувати, натомість важливо пропонувати варіанти рішення тої чи іншої проблеми.

Ще наша спільнота досить успішно займається новими напрямками, наприклад візуалізацією даних

Як можна написати новину на ТЕКСТАХ?

Щоб ми могли вирішити чи надавати вам право ставити новини пришліть щось про себе і обов’язково вкажіть свій профіль в одній із соцмереж. «Живий» акаунт, який існує давно і регулярно оновлюється вагомий аргумент на вашу користь.

Щоб ставити новини спочатку зареєструйтеся на нашому сайті . Потім пришліть на редакційну пошту (texty.org.ua НА gmail.com) ваше «імя на сайті». І ми дамо вам право ставити новини.

Вимоги: ми очікуємо саме новин, а не роздумів.

Які новини ставити на ТЕКСТАХ?

Перевірені.
1. Власні. Якщо ви прочитали у ФБ цікавий пост, це ще не новина. Ви маєте зателефонувати, або написати до дійових осіб і уточнити деталі.
2. Ви можете перепостити цікаву новину з іншого видання, вказуючи джерело з лінком. У цьому випадку ви або самостійно маєте перевірити наведену інформацію, принаймні погугливши, або користуватися надійними джерелами. УВАГА! Маловідомі сайти, які повідомляють про сенсацію, скорше за все її самі і вигадали. Категорично забороняється репост із газети «Вєсті» і російських видань – аби не нарватися на дезінформацію.
Вітаються переклади з англомовних та інших західних чи східних джерел.

Чи редагуються новини від читачів?

Премодерації немає. Але, ми залишаємо за собою право редагувати новини читачів, або видаляти їх.

Якого спрямування сайт?

Ми сповідуємо проукраїнські і одночасно демократичні й ліберальні цінності.

Як можна коментувати і оцінювати матеріали порталу?

Коментувати і оцінювати матеріали можуть тільки зареєстровані читачі. Це зроблено для того, щоб уникнути інформаційного шуму і спаму.

Як мені зареєструватися на ТЕКСТах?

Реєстрація знову можлива!

Невеличка і конфіденційна форма для реєстрації розміщена тут. Поле «Ім'я на сайті» означає ім'я, під яким вас бачитимуть інші учасники спільноти, поле «Логін» - ваш особистий логін.

Після реєстрації на вказану вами електронну скриньку надійде лист із лінком. Клацнувши на цей лінк, ви активуєте ваш профіль на сайті. Входьте — і спілкуйтеся.

Ще один варіант - ви можете без проблем зайти на сайт, якщо у вас є логін Твітера (на сторінці для логіну, натисніть на відповідний міні-банер)

Як я можу оцінювати матеріали сайту?

Оцінювати матеріали можна кнопками у блоці «Інструменти» праворуч від тексту.

Натиснувши на зелену кнопку «Читати», ви рекомендуєте іншим користувачам ознайомитися з даним матеріалом і підвищуєте його рейтинг. Червона кнопка «Не читати» - відповідно, навпаки.

Чи є якісь обмеження на розміщення матеріалів?

На нашому сайті не з'являтимуться матеріали, які проповідують расову, національну, релігійну та іншу нетерпимість або містять порнографічний або насильницький зміст. Комерційний спам теж безжалісно видалятиметься.

Які матеріали подобаються редакції?

Редакція ТЕКСТИ.org.ua усіляко заохочує появу матеріалів, які підіймають важливі суспільні досягнення і проблеми (і шляхи їх вирішення), розповідають про спільноти громадян – як українські, так і іноземні. Другий важливий плюс на користь розміщення ваших матеріалів – якість їхнього написання (мова, стиль, фактаж, аргументація тощо).
Третє - ми не любимо нудних текстів.

Як відкрити блог на ТЕКСТАХ?

Редакція сама вирішує кому надавати право вести блог. Вам потрібно зареєструватися на сайті і написати про своє бажання вести блог у редакцію за мейлом texty.org.ua (равлик) gmail.com Також у листі повідомте під яким ім'ям ви зареєструвалися на ТЕКСТАХ.

Якщо у дописах блогів будуть заклики до насильства, образи інших людей, непристойні натяки тощо редакція залишає за собою право редагувати зміст блога, або забирати право вести блог без попередження.

Також редакція залишає за собою право без додаткових пояснень позбавляти користувача права вести блог, якщо вважатиме, що стиль і теми дописувача шкодять репутації ТЕКСТІВ.

Якщо ви не знайшли тут відповідь на ваше запитання, ви можете поставити його на нашому редакційному блозі.

Останні правки 2146 днів тому від Редакція