Попередньо "Слуга народу" зі своїми мажоритарниками здобуває більшість. Медведчук переміг лише на Донеччині й Луганщині (ВІЗУАЛІЗАЦІЯ)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2935 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 22/07/2019Дата публікації

Згідно з остаточними даними ЦВК, у виборах узяли участь 49,84% виборців. Наразі "Слуга народу" здобуває понад 226 місць навіть без формування коаліції з будь-ким іншим.

Візуалізація Української правди (станом на десяту ранку):

Центральна виборча комісія підрахувала майже половину бюлетенів. Результати наразі відповідають даним екзит-полів та соцопитувань. "Голос" і "Європейська солідарність" перемогли лише на Львівщині, "ОПЗЖ" Медведчука — на Донеччині й Луганщині, в інших регіонах лідирує президенстька політсила. Серед мажоритарників, як ми й передбачали, найбільше самовисуванців.


Результати по вашому виборчому округу


(ліворуч пропорційне, праворуч мажоритарка)

В Антарктиді, яка всіх цікавить з причин екзотичності, переміг "Голос" Вакарчука, на один голос (даруйте за каламбур) випередивши "Слугу народу".

Зеленський хоче, щоб перше засідання Верховної Ради 9 скликання символічно відбулося на День незалежності України, 24 серпня.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!