Клімкін: Росію вирішили повернути в ПАРЄ ще до виборів президента України

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 949 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 25/06/2019Дата публікації

Рішення про повернення РФ в ПАРЄ було прийнято до президентських виборів. Це сталося б за будь-якого розвитку політичної ситуації в Україні, заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.


Які країни голосували за рішення скасувати санкції ПАРЄ проти Росії без жодних умов

Повернення російської делегації в ПАРЄ є спільною проблемою для України.

Про це написав глава МЗС Павло Клімкін в колонці для "Європейської Правди".

"Рішення про повернення російської делегації до ПАРЄ було прийняте до (!) президентських виборів в Україні. Воно назрівало і було б ухвалено за будь-якого розвитку політичної ситуації в Україні. Річ не у розподілі відповідальності, яку я, до речі, з себе також не знімаю.

Це все не про Порошенка, Зеленського чи когось іншого. Це наша спільна проблема.

Добре було б це спільно усвідомити. Я чудово розумію необхідність у світлі виборчої кампанії заповнювати ефіри та соцмережі.

Але це справа чесності і готовності дивитися у вічі викликам, як вони є. І якщо у цьому питанні ми не можемо бути чесними з собою, як можна бути чесними з виборцями?" - заявив Клімкін.

Нагадаємо, раніше ПАРЄ ухвалила резолюцію про зміну санкційного механізму, в якій запросила Росію повернутися до роботи в ПАРЄ без обмежень права голосу.

Незважаючи на нічне голосування, явка депутатів була вищою від звичайної. За резолюцію проголосували 118 депутатів, 62 проти, 10 утрималися.

Цензор

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!