Затриманого настоятеля самобуду МП чи то вислали до США, чи то він добровільно полетів у Німеччину

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 781 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 14/02/2019Дата публікації

Співробітники Державної прикордонної служби депортували в США єпископа православної церкви Московського патріархату Гедеона (Юрія Харона). Про це він сам написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Владику депортували в США. Вели до літака збройні автоматники як злочинця", - написав Гедеон про своє вислання з України.

Державна прикордонна служба заперечує депортацію Харона в США і заявляє про його добровільний виліт у Німеччину. Про це на своїй сторінці в Facebook написав речник відомства Олег Слободян.

"Сьогодні вранці, о 06:30, Юрій Харон (єпископ Гедеон) вилетів зворотним рейсом до Франкфурта. Вилетів самостійно, без примусу, в доброму здоров'ї і настрої. Обіцяв повернутися", - написав Слободян. Він також пообіцяв опублікувати відповідне відео.


Настоятеля самобуду МП біля музею історії не пустили в Україну (ВІДЕО)

Нагадаємо, Гедеон є настоятелем скандально відомого храму біля фундаменту Десятинної церкви.

Згідно з реєстром Державної міграційної служби України, паспорт Харона є недійсним. За даними джерела в міграційній службі, Харон дійсно отримав українське громадянство, але пізніше його було анульовано, оскільки він надав недостовірні відомості під час подачі документів.

Лівий берег

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!