У Києві знову смог? Спасибі приватним авто! (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 8567 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/10/2018Дата публікації

Експерти аналітичного центру CEDOS з посиланням на Держслужбу статистики провели незалежне дослідження та проаналізували основні причини появи смогу в Києві у 2015-2016 роках. Причиною 78% викидів речовин-забрудників у повітря в Києві в 2015 році були автомобілі. Лише 6% - усі інші види транспорту разом.


Для Хрещатика обирають дерево, яке зможе вижити в жорстких екологічних умовах, у яких живуть люди

11% - енергетика (ми записали це як ТЕЦ для скорочення). Все інше разом - 5%: виробництва в Києві порівняно небагато.

Гідрометцентр зафіксував у Києві перевищення гранично допустимих концентрацій діоксиду азоту, в середньому, у 3,2 рази; формальдегіду — у 1,9 разів; оксиду азоту — у 1,4 рази.

Концентрація речовин у повітрі відрізняється у різних місцях. Гідрометцентр робить заміри у Києві на 16 постах. Їхні значення відрізняються у різних частинах міста в понад 3,5 рази в залежності від близькості постів спостереження до основних транспортних магістралей.

Дані по формальдегіду, Гідрометцентр

Для зменшення ризиків треба в першу чергу обмежувати користування бензиновими, дизельними та газовими автомобілями для поїздок по місту, розвивати громадський транспорт, переходити на електромобілі та відновлювані джерела енергетики.

Хмарочос, Твоє місто

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!