Рейтинги можливих кандидатів на Президента - низькі, різниця між лідерами - в межах похибки (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 11209 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 18/05/2017Дата публікації

Про це свідчать дані (с.4) соціологічного опитування Центру Разумкова, передає Новинарня.

За даними ТЕКСТів, Центр Разумкова належить до кількох справжніх, гідних довіри соціологічних центрів на тлі безлічі псевдосоціологів.

У Порошенка рейтинг найвищий, однак теоретична похибка становить 2.3%, що менше за різницю між ним, Тимошенко та Гриценком.

За чинного президента України Петра Порошенка на президентських виборах готові проголосувати в першому турі 10,3% українців, лідера ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко підтримали б 9,5% і лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка - 8,9%.

Лідер партії "За життя" Вадим Рабинович отримав би 8,1% електоральної підтримки, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко - 7,8%.

За лідера "Опозиційного блоку" Юрія Бойка готові віддати свій голос 5,8% учасників виборів, мера Львова Андрія Садового - 4,4%, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана - 3,4%, лідера партії ВО "Свобода" Олега Тягнибока - 2,9%, народного депутата України Надію Савченко - 2,4%, лідера суспільно-політичного руху "ДІЯ", народного депутата України Дмитра Яроша - 2,1%, мера Києва Віталія Кличка - 1,9%, лідера партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка - 1,8%, лідера КПУ (заборонена в Україні) Петра Симоненка - 1%.

17% не визначилися, що робить результати теоретичних виборів ще більш непередбачуваними.

Дослідження проведено з 21 до 26 квітня 2017 року.

Опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками.

Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!