Найвідоміший педіатр України проти перетворення Межигір'я на дитлікарню: "Немає більшї дурниці"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 9741 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 24/02/2014Дата публікації

Доктор Комаровський пише:

"З усіх боків чую від безлічі «експертів» популістські гасла про те, як вони зроблять з Межигір'я «Дитячу лікарню майбутнього» або клініку для лікування онкохворих дітей.

Це дуже зворушливо звучить і навіть може принести голоси на виборах , але до турботи про дітей це не має жодного стосунку.

Сучасна лікарня - це складна інженерна споруда, яка з моменту проектування передбачає унікальні інженерні рішення.

Немає більшої дурниці, ніж лікарня в пристосованому приміщенні!

Де «експерти» планують встановити в Межигір'ї комп'ютерний томограф? Як забезпечуватимуть централізоване розведення кисню? Де будуть туалети для хворих? І таких питань сотні ...

Межигір'я, як варіант, може бути місцем, де будуть розміщені кілька посольств зарубіжних країн, а звільнені будівлі в центрі Києва цілком можуть бути дуже вигідно продані, а гроші відповідно вкладені в дітей... І грошей вистачить, за тієї очевидної умови, що новопризначені продавці будівель будуть думати не про своїх дітей, а про наших."

Один з авторів ТЕКСТІВ вислолював подібну думку не як лікар, а виключно як гроадянин: "Що робити із Межигірям і як позбавитися більшвицьких звичок"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!