Фільм про візит Зеленського у Золоте звужує протести проти капітуляції лише до націоналістів з Азова (Точка зору)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 710 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 28/10/2019Дата публікації

Ну от власне вималювалася основна мета відвідин Зеленським Золотого. По 1+1, ІСTV, Україні, Ньюзван показали документальний фільм про цей самий візит.

До речі, дуже якісний, ніякого закадрового голосу, зйомки з двох камер, ненав'язлива музика на задньому фоні, пише Андрій Гарасим. При цьому, в фільмі дуже чітко розставлені акценти. Президент, що несе мир, мирні мешканці, що змучилися від війни, й основні антагоністи - ті хто проти розведення військ, люди зі схованою зброєю, які заважають всім жити. Дуже ненав' язливо, але дуже чітко все розставлено. Аби всім було зрозуміло, кого тепер призначено на головного ворога. І це не спонтано: спонтанно такі речі так якісно не робляться.

В результат бачимо, що протистоїть "прагненню до миру" та Зеленському купка радикалів і "неонацистів". Так, власне, й подає cитуацію російська дезінформація. Але в дійсності "азовський рух", як називають себе учасники різних пов'язаних організацій - це лише невеличка частина противників домовленостей із Росією.

Читайте також:
Крайньоправі з "Азова" перетягують під себе акцію "Ні капітуляції!" Три застороги щодо оргнізації протестів

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!