Мільйон графіків. Інструмент для аналізу бази даних про першу реєстрацію транспорту

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 20066 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 28/08/2018Дата публікації

Щороку в Україні близько півтора мільйона автомобілів, причепів, мотоциклів та іншого транспорту проходять державну реєстрацію чи перереєстрацію. Всі ці операції збираються в одну базу даних. Головний сервісний центр МВС оприлюднив відкриті дані про первинну реєстрацію авто, починаючи з 2013 року, на порталі data.gov.ua.

Автор: Texty.org.ua

Щоб перейти на проект, клікайте сюди.

На основі цих даних "Тексти" за сприяння проекту ТАПАС створили інструмент, який візуалізує цю інформацію. Ви можете обирати різні фільтри та порівнювати автомобілі за різними параметрами. Наприклад, які автомобілі в якій області популярні, якому кольору люди віддають перевагу. Або де найбільше їздять на дорогих авто. Так, ми бачимо, що лише один LEXUS LS 600 зареєстрований в Україні, а місце його реєстрації – Київ. А найбільше зареєстрованих квадроциклів – у Харківській області. Наш інструмент дозволяє аналізувати авторинок за тисячами параметрів. Лише марок автотранспорту у базі – близько 20 тисяч.

Клікайте сюди і досліджуйте.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!