Молодим тут не місце. Гендерний та віковий розподіл працівників Академії наук України (інтерактивна графіка)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 18106 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 30/07/2018Дата публікації

У маленьких закладах НАНУ кількість вчених до і після 50 років приблизно однакова. Також тут краще співвідношення між чоловіками і жінками. Чому у великих інститутах переважають чоловіки-пенсіонери? Керівники великих інститутів здебільшого є безпосередніми висуванцями Патона і, за прикладом шефа, займають свої посади пожиттєво.

Ми візуалізували дослідження про гендерний та віковий розподіл працівників у закладах НАНУ протягом 2006-2017 років, а також дані про фінансування закладів НАНУ у 2015 році, котре провів Ігор Булкін, кандидат економічних наук, завідувач Міжгалузевої лабораторії проблем формування та реалізації науково-технологічної політики Інституту досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г. М. Доброва НАНУ.

Щоб перейти до інтерактивних графіків, клікайте тут

Щоб перейти до інтерактивних графіків, клікайте тут

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!