Друге оновлення нашої бази псевдосоціологів та прихованих піарників. Далі буде...

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 20240 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 18/03/2019Дата публікації

Сьогодні ми додаємо до нашої бази чергову порцію псевдоекспертів та політологів, які були помічені у відвертому піарі політиків. Більшість із них, як ми зазначали раніше, вихваляють кума Путіна, одного з лідерів партії «За життя» Віктора Медведчука.

Автор: Тексти

Цікаво, що щонайменше четверо експертів, зовсім «не палячись», піарять у своїх коментарях одночасно як самого Медведчука, так і його дружину — ведучу Оксану Марченко. Це, наприклад, Олена Броницька, Сергій Кривуля, Ірина Гаврилова та Гліб Ляшенко. Про Кривулю та Броницьку вже можна почитати в нашій базі, а Гаврилову та Ляшенка ми додамо в наступному оновленні.

Нижче можна переглянути їхні майже синхронні коментарі на одних і тих самих сайтах: politeka.net, znaj.ua, golos.ua, comments.ua, gazeta.ua.

Олена Броницька

Гліб Ляшенко

Ірина Гаврилова

Сергій Кривуля

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!