Ми оновили наш проект про псевдосоціологів. Чекайте на нові дані про 20 сумнівних служб та понад 60 піарників

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 20196 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 27/02/2019Дата публікації

Ми запустили наш проект про псевдосоціологів та прихованих піарників три роки тому. Тоді ми зібрали дані про 80 сумнівних служб і ще приблизно стільки ж персоналій, що озвучували дивні рейтинги або відкрито піарили певних кандидатів.

Як і варто було очікувати, поточна президентська кампанія не обійшлася без нових «Рогів та копит».

Тож ми оновили нашу базу і знову засіли за Google, перелопатили партійні газети та сайти партій, і вже майже закінчили упорядковувати дані про організації, що з'явилися відтоді, як ми вперше опублікували цей проект. Таких ми знайшли майже 20.

Паралельно ми збираємо й ретельно структуруємо інформацію про тих, хто оприлюднював сумнівні дані або явно чи приховано піарив певних кандидатів (іноді одного, а часто й кількох). Ми виявили понад 60 нових прихованих пропагандистів (якщо не враховувати оновлень щодо тих, що вже є в базі).

Клікайте на зображення, щоб перейти на сторінку проекту

Більше половини із цих «політологів», «політичних експертів» та «блогерів» піарять Віктора Медведчука та Вадима Рабіновича. Десятки так званих «експертів» практично не вилазять з ефірів підконтрольних згаданим вище політикам телеканалів «112» та «NewsOne».

Сьогодні ми публікуємо лише частину даних. Для цього ми відібрали першу порцію — 7 організацій та 10 персоналій. Навпроти нових персоналій та фірм стоїть позначка «New».

Оприлюднити основний масив зібраної інформації ми плануємо в перші тижні березня.

Читайте також:

Твіттер-боти Медведчука та інших

Майже вся інтернет-джинса у липні - проросійська (ІНФОГРАФІКА)

Які ЗМІ постійно публікують новини про Медведчука (ІНФОГРАФІКА)

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Щоб зробити пожертву щомісячною перейдіть сюди. Будь ласка, повідомте нам про ваш внесок на пошту texty.org.ua()gmail.com

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!