Вальчишин Андрій

Вальчишин Андрій

Політичний консультант і довірена особа Юлії Тимошенко на президентських виборах у 218 окрузі (2019).

У 2018 року неодноразово фігурував у джинсі Тимошенко, фігуруючи при цьому як «політичний експерт».

У минулому — директор з комунікацій Міжнародного центру перспективних досліджень, представник Фонду «Відкритий діалог» в Україні1.

У жовтні 2018 року запостив на своїй Facebook-сторінці спільне фото з Тимошенко і підписом «Її можна любити, її можна ненавидіти, але до неї важко залишатися байдужим»2.

З листопада 2018 року починає з’являтись у джинсі Тимошенко:

  • Політичний консультант: Тимошенко вдвічі випереджає найближчих конкурентів (znaj.ua, 22.11.20183)
  • Юлія Тимошенко розповіла, як планує зробити українців щасливими — експерт (nashkiev.ua, 29.11.20184)

За даними руху «Чесно», станом на березень 2019 року Вальчишин як довірена особа Тимошенко співпрацював зі ще одним політконсультантом Петром Охотіним, чиї дописи з’являлися в «батьківщинівських» газетах. У співавторстві з Охотіним Вальчишин навіть видав книжку «Як виграти вибори»5.

У березні 2019 року приходив на київський мітинг Тимошенко, щоб «підтримати кандидата у президенти», при цьому партійний інтернет-сайт називав його «громадським діячем» (11.03.20196).

Вальчишин про Тимошенко:

«виборець чекає на пропозиції, які стосуються нагальних проблем держави — закінчення війни, цін на газ і тарифів, підвищення зарплат. Команда Юлії Тимошенко дає відповіді на ці питання, проводячи свої форуми. …найбільший рейтинг у того, хто дає найбільш актуальні та обгрунтовані рішення. Зараз це „фішка“ Юлії Тимошенко»7

У 2014 році Вальчишин очолював українське відділення Фонду «Відкритий діалог», що висвітлював процес Надії Савченко (у листопаді 2014 року обрана народною депутаткою від «Батьківщини»).

Цікаво, що ще у 2016 році Вальчишин критикував Тимошенко:

Останнє оновлення: 04.08.2020.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.