Надибська Оксана

Надибська Оксана

Завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Одеського державного університету внутрішніх справ1.

У вересні 2020 року в Одесі відбулася презентація сумнівного опитування Київського інституту реформ та розвитку із завищеним рейтингом лідера Української морської партії Сергія Ківалова2. Надибська сумнівні дані не озвучувала, але своєю присутністю на прес-конференції легалізувала заяви інших учасників.

Разом із нею дані презентували співробітники Одеської юридичної академії (президентом якої за дивним збігом обставин є… той же Ківалов) Микола Яценко та Денис Яковлєв3, а також професорка Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. Ушинського Марія Казанжі, доцент Одеського національного університету ім. Мечникова Василь Полюга та професорка Одеської морської академії Ліліана Ярова. Більшість учасників у своїх виступах піарили Ківалова і прогнозували йому перше місце на виборах міського голови Одеси.

За даними опитування, Ківалов нібито зробив стрімкий стрибок і вийшов на перше місце з 25%4.

Важливо зазначити, що опитування авторитетної групи «Рейтинг», оприлюднене 20.10.2020, не фіксувало таких змін і давало Ківалову лише 4-те місце із 7,9%5.

При цьому дані екзит-полів КМІС6 та «Студії Савіка Шустера»7 давали Ківалову лише 5-те місце і всього 5,2—5,44%.

Результат виборів не сильно відрізнявся від двох згаданих екзит-полів: Ківалов посів 5-те місце з 6,06%8, а його партія взагалі не потрапила до міської ради Одеси.

Останнє оновлення: 30.12.2020

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.

Підтримати проєкт на Спільнокошті