Установчі збори Громадського руху "За Україну!" (частина 2)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати

Виступи делегатів зборів.

Цінності, які ми відстоюємо, є вічними – Україна, її державність та народ. Ми усвідомлюємо наскільки важливо зараз зміцнити національну безпеку і захистити територіальну цілісність України.

Але Україна для нас – це не депутати й урядовці, а мільйони людей, які щодня власним розумом і власними руками будують і розвивають свою країну.

Наше завдання – щоб голос цих людей почули на всіх рівнях влади, щоб громадськість подолала опір олігархії й чиновництва і повною мірою реалізувала потенціал суспільних змін.

Наша мета – системні зміни, які давно назріли.

Ми ініціюємо дії, спрямовані на захист національних інтересів України, звільнення економічної й соціальної ініціативи громадян від бюрократичних перешкод і корупції та на модернізацію нашої країни.

Для того, щоб ці дії були ефективними, ми прагнемо об’єднати зусилля всіх українців, для яких поняття свободи і справедливості не є порожнім звуком, а національні інтереси важливіші за інтереси вождів, партійних чи бізнесових угруповань.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!