Президент Грузії привітав Олександра Лукашенка з перемогою в президентських перегонах

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1603 Перегляди
  • 1 Коментарі
  • 21/12/2010Дата публікації

З перемогою на президентських виборах Олександра Лукашенко привітав і президент Грузії Михайло Саакашвілі. Про це йдеться в офіційній заяві, розміщеній на веб-сторінці білоруського президента.

У заяві сказано, що крім президента Грузії, Лукашенко привітали президенти Казахстану і Венесуели.

Як повідомляє офіційна сторінка білоруського президента, президент Росії Дмитро Медведєв позитивно відгукнувся про вибори, зазначивши, що Білорусь завжди буде однією з найближчих країн для Росії, вибори ж є внутрішньою справою Білорусі.

Разом з тим адміністрація президента Грузії утрималася від оцінки виборів у Білорусі. За словами прес-спікера президента Манани Манджгаладзе, оцінка виборів буде дана після оголошення офіційних результатів голосування.

Це пише сайт тбіліського офіціозу http://www.apsny.ge. Разом з тим на цьому пропагандистському ресурсі з'являются матеріали на підтримку Лукашенко. Здається, Грузія зробила свій вибір на користь легітимного Президента Білорусі.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 1

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Так у Саакашвили та же проблема. Подходит к концу 2-й срок его президенства. По Конституции больше нельзя. Поэтому меняют Конституцию. И оппозиция сопротивляется. И видит в России естественного союзника.