Провокатори Корчинського посмажили сосиски на Вічному вогні

Оцінка статті на цей момент: +0/-2
Читати Не читати Коментувати
  • 3194 Перегляди
  • 9 Коментарі
  • 17/12/2010Дата публікації

16 грудня провокатори із так званого "Братства Св. Луки" вчинили акт блюзнірства в столичному Парку Слави. "Митці-нахаби", як вони себе самі називають, посмажили сосиски на Вічному Вогні.

"Братство Святого Луки" - своєрідний "мистецький підрозділ" "Братства" Дмитра Корчинського. Профіль їхньої діяльності - лежить в діапазоні від ідіотських заяв на кшталт "Кабмін захопили сили зла" до відверто блюзнірських акцій.

"Вже 53 роки біля Обеліску Слави в Києві безцільно спалюється дорогоцінний природний газ. Платникам податків це задоволення коштує близько 300 000 грн. на місяць. І це лише одне язичницьке капище «вічного вогню», яких по всій Україні сотні, а то й тисячі. У відповідь на це, 16 грудня Братство Св. Луки провело акцію протесту в столичному Парку Слави, де наочно показало, як громадяни мають користатися «вічним вогнем», пише портал цієї організації",- заявили провокатори.

Неважко здогадатися, яким буде розвиток подій. І дня не пройде, як всі російські ЗМІ розтиражують цей вчинок групки негідників і подадуть його як доказ того, що в Україні "фашисти та націоналісти паплюжать пам'ять полеглих у Другій світовій війні".

В цій ситуації найперше, що мали б зробити політичні сили націонал-демократичного спрямування - НЕГАЙНО звернутися до правоохоронних органів із вимогою знайти і покарати мерзотників. І НЕГАЙНО оприлюднити відповідну заяву у ЗМІ.

Оцінка статті на цей момент: +0/-2
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 9

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Я ось ще в школі на портреті Леніна домалював вуса і корону і вважав себе справжнім Геростратом, але піддався таким репресіям за свої переконання, що о-го-го. А в 1991-му разом із ще кількома товаришами закидали фарбою всі видимі символи комунізму - від пам'ятника Іванову до дощок "Тут у 1918 році засідали такі-то ВКПбшнікі".
Взагалі, звичайно, представники Братства мають рацію: все це має релігійне підгрунтя. У ранньохристиянські часи ранні християни вривалися в язичницькі храми і розбивали всяких там венер з Аполлоном. Краща смерть для них була - від рук і ніг язичників. Навряд чи, звичайно, дівчатка в арафатці хотіли б бути зажареним разом зі своїми сосисками, але - факт залишається фактом. Це дуже релігійні панянки.

Словом, потрібно або над усіма пам'ятками так - відбивати носи, мочитися під стелу Голодомору, смажити сосиски, ламати Лесю Українку, з цієї ж серії - забороняти ставити пам'ятник Мазепі в Полтаві. Або взагалі не робити всього цього.

Я не є прихильником комуністичного режиму і згоден, що кошти, зібрані з податків варто було б витрачати більш раціонально, але вандалізму не схвалюю, а це саме акт вандалізму, як і розорення кладовищ.

Коли я малював вуса Леніну, мене теж називали саме мерзотником. А це - В цій ситуації найперше, що мали б зробити політичні сили націонал-демократичного спрямування - НЕГАЙНО звернутися до правоохоронних органів із вимогою знайти і покарати мерзотників. І НЕГАЙНО оприлюднити відповідну заяву у ЗМІ. - стукачество.

Малювати вуса намальованому Леніну - це одне. А чинити блюзнірство на могилах загиблих - зовсім інше. Що ж до "стукачества", то зупиняти виродків і провокаторів - не "стукачество", а нормальна реакція будь-якого нормального суспільства. А як тільки суспільство починає толерувати таких виродків, тут йому і настає звиздець.

Ті, хто мене репресував за вуса, в той час вважали зображення Леніна іконою. Сьогодні вони самі малюють на них вуса. І хтозна, може, завтра смажити сосиски на "вічному вогні" буде такою же нормою, як малювати вуса.
Щодо блюзнірства, тут один випадок. Коли я сказав свому арендодавцю, що у нас в парадному хтось регулярно курить шмаль, він порадив наступного разу звернутися до міліції. Він вважає це "нормальною реакцією". Я не курю не тільки шмаль, але і просто табак, а при словах "боб марлі" мене нудить, але ніколи не здам планокура, бо западло. Те ж саме і тут. Можна не поділяти погляди ціх людей (при тому, що думати, мов, Леніну можна відбивати носа), але дзвонити мєнтам...
Якось, майже випадково, здав одну людину, 10 років тому. Досі на душі хєрово.

Вы приравниваете осквернение икон и могил? Уголовное преступление и нарушение моральных норм?
Вспоминаю, как дискутировал на московском форуме на счет их "деятеля искусств", творчество которого заключалось в рубке икон (по-моему Ованесян фамилия, но могу ошибиться уже, давно это было), за что его забрали в ментовку. Они мне доказывали, что икона для них - святое, а я им пояснял, что икона - святое в храме, а у он рубил крашеные деревяшки. Рубил бы он иконы в храме, я бы сам одобрил его уголовное преследедование. А так его можно только морально осудить. Публика, помню, не понимала разницы.
Я эту историю вспомнил, когда вы усы Ленина поставили вровень с осквернением могил.

Давайте, если мы такие формалисты, говорить, что это не было осквернение именно могил, а огня, который к могилам ничего общего не имеет, разве что расположен рядом. А стукачество есть стукачество, чем бы оно не оправдывалось.