Противникам КАТу підкидають наркотики

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1993 Перегляди
  • 3 Коментарі
  • 19/11/2010Дата публікації

Одному з організаторів підприємницьких акції протесту проти Податкового кодексу в Хмельницькому Тетяні Ковалевській підкинули наркотики.

Про це заявила депутат від НУНС Ксенія Ляпіна, повідомляє прес-служба "За Україну!".

За її словами, організатора акції затримали у четвер в другій половині дня і по даний час утримують у відділку міліції.

Ляпіна зазначила, що МВС не дає можливості адвокатам Ковалевської ознайомитися з матеріалами, на підставі яких її було затримано. Також не повідомляється про порушення кримінальної справи.

"Влада своєрідно помітила підприємницькі акції. Зараз розпочинається процес переслідування протестуючих. З одного боку арештовують активістів, звинувачуючи їх в порушені громадського порядку", - сказала вона.

"З іншого боку, чудово розуміючи, де джерело організації цієї акції, до однієї з активісток штабу протестуючих в Хмельницьку підкинули наркотики", - додала Ляпіна.

"Ми повертаємося в 90-ті роки - коли людину нема за що "взяти", то робляться такі речі", - зазначила вона.

Ляпіна повідомила, що підприємців зараз звинувачують в тому, що нібито штаб займається наркоторгівлею, а не організацією акцій.

"Це робиться для того, щоб налякати їх і розбити їхню роботу, щоб вони не могли більше координувати діяльність тисяч підприємців", - переконана вона.

Ляпіна заявила, що партія "За Україну!" направить з цього приводу запити з вимогою не допущення фальсифікації справи, буде всіляко захищати підприємців і надавати їм юридичну допомогу.

Українська правда

Тим часом, місцеві підприємці організували масовий пікет міліції та прокуратури, з вимогами звільнити Тетяну Ковалевську . В таких випадках найголовніше - це підтримка та солідарність товаришів.

Ще один метод - впливати на міліціянтів та прокуратру через дітей, родичів та близьких, змушувати їх відчувати психологічний дискомфорт щоденно і там, де лише вони з"являються. Гарний опис методу: http://ad.vu/5vkm

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 3

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Потрібно дивитися на цю проблему у глобальному масштабі. Це не просто чергове дрібне порушення прав людини в Україні, це йде масований грабіж українського народу сіоністами. Принцип простий: стартовий капітал "українських" олігархів має кримінально-сіоністське походження. Ну звідки у 90-х нормальна людина могла взяти мільйони доларів для тотального сеуповування приватизаційних сертифікатів???? Тільки долари, ввезені у "дипломатах" нелегально через кордон.

Люди брали кілька років тому назад кредити, у тому числі й доларові, на розвиток бізнесу, маючи на увазі, що податкова система упродовж терміну повернення кредитів буде незмінною. Зараз, виходить, віддавати кредити буде нічим, бо малий та середній бізнес буде переживати стагнацію. Отже, все закладене у банках українцями майно - нерухомість, земля, будинки - буде забрано сіоністськими банкірами за безцінь. Ще й українці залишаться винними цим п"явкам.

Від 5 до 10 мільйонів українців можуть бути в одну мить позбавлені свого майна та оголошені карними злочинцями (бо неповернення кредиту віднедавна є злочином).

Ви перебільшуєте, завозити долари з-за кордону кравчучками не було потреби. Як відомо, ніщо нізвідки не виникає і не щезає в нікуди. Тобто якщо в країні в першій половині 90-х значна частина стала біднішою, то хтось, відповідно, мусив стати багатшим. Ось і все.

Скажіть, а Янукович - він теж, із тих самих?