Росія: скалічений журналіст визнаний винним

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2203 Перегляди
  • 6 Коментарі
  • 11/11/2010Дата публікації

Мировий суд Хімок визнав скаліченого журналіста Михайла Бекетова винним у справі про наклеп на главу місцевої адміністрації Володимира Стрельченко і оштрафував на 5 тис. рублів. Кримінальну справу відносно журналіста-захисника Хімкінського лісу, порушили ще у 2007 році. Стрельченко просив визнати наклепом слова Бекетова в інтерв'ю одному з російських телеканалів про нібито причетності чиновника до підриву його машини.

Як повідомляли раніше друзі й знайомі головного редактора «Хімкінської правди», Михайлу Бекетову протягом декількох років перед побиттям регулярно погрожували і вимагали, щоб він припинив свою діяльність. Імовірно, мова йшла про редакційну політику газети. Невідомі підпалили його машину, вбили собаку.

Головний редактор «Хімкінської правди» був знайдений побитим два роки тому в дворі свого будинку в селищі Старбеєво. Він отримав серйозну травму голови, множинні переломи. У ході лікування йому ампутували ногу і пальці на руці. Бекететов як і раніше не може нормально говорити. На засідання суду журналіста возили на реабілітаційному автомобілі.

Новий регіон

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 6

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!

Чудова ілюстрація природи нинішньої Росії.

До речі, знаєте, з чим був пов"язаний підпал машини? Навесні 2007 року Росія розгорнула істеричну кампанію проти Естонії, пов"язану із переносом т.зв. "пам"ятника бронзовому солдату". У цей же час "Хімкінська правда" Бекетова дає сенсаційний викривальний матеріал - в Хімках під Москвою під час перенесення могили льотчиків,що загинули під час війни, кості героїв розкидали по вулиці. Могилу розкопали екскаватором, пам"ятник над нею зруйнували.

Зрозуміло, що така ганьба і цинізм на фоні показного "захисту пам"яті" в чужій країні викликала відповідну реакцію російської влади. Спочатку кості оголосили "свіжими" і "жіночими"(справді, це ж норма, коли на вулицях валяються свіжі жіночі кістки, а потім Бекетову спалили машину.

Дякую. Про такий от російський "перенос" знав, а от про погрози Бекетову та підпал машин через його матеріали на цю тему - ні.
Також чудово вкладається в схему :/.

Так. Фашисти, вони як в Естонії, так і в Росії фашисти. А Бекетов справжній борець, як і ті хлопці, що виступали проти переносу Бронзового солдату.

Бекетов справжній герой. А от щодо "російських естонців" маю сумніви :).

Не всі, звичайно, але багато героїв.