Збройні сили озброюються гелікоптерами РЕБ – постановниками перешкод (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2810 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 28/11/2019Дата публікації

До складу однієї з авіаційних бригад ЗСУ введено гелікоптери РЕБ – постановники перешкод на базі Мі-8.

Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Введенню до строю передувала значна робота на цьому борту – минулого року було завершено ремонт планерів та встановлено нові двигуни.

Цього року вже було проведено відновлення спецобладнання РЕБ, а також відбулось укомплектування гелікоптерів льотними екіпажами та бортовими операторами.

Зараз особовий склад екіпажів гелікоптерів РЕБ вдосконалює свою льотну, спеціальну підготовку та готується до бойового застосування.

Завдання гелікоптерів РЕБ — створити безпечні умови для застосування авіації в умовах ведення противником протиповітряної оборони.

Баражуючи неподалік лінії фронту, постановники перешкод здатні з легкістю заглушити засоби виявлення та наведення авіаційних і наземних засобів ураження ворога на "глибині" понад сто кілометрів.

При цьому, встановлене на вертольоти обладнання РЕБ однаково ефективно глушить бортові прицільні комплекси літаків й наземні засоби РТВ та ЗРВ.

Серед найближчих планів Командування — ввести до бойового складу решту вертольотів-постановників перешкод. Обладнувати їх будуть новими засобами радіоелектронної боротьби. Розглядається кілька виробників подібного обладнання. Серед них як українські, так і закордонні компанії.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!