Рада рекордно швидко ухвалила бюджет. Ліга.net розібралася, на що витратять більше трильйона гривень (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1162 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 15/11/2019Дата публікації

Які ключові цифри державного бюджету на 2020 рік? При доходах 1,026 трлн грн та витратах 1,112 трлн - як їх буде розподілено?

14 листопада Верховна Рада схвалила фінальну версію бюджету на 2020 рік - документ підтримали 280 народних депутатів, переважно від фракції Слуга народу: 241 голос. Фракції Опозиційна платформа - за життя, Голос, Батьківщина і Європейська солідарність не підтримали проект бюджету-2020. Це - абсолютний рекорд у виконанні українського парламенту: доcі Рада ніколи не приймала бюджет наскільки рано. Також це перший випадок в українській історії, коли депутати вписалися в вимоги Бюджетного кодексу, який наказує прийняття кошторису країни на наступний рік не пізніше 20 листопада.

Про це пише Ліга. Ось розподіл основних витрат:

Окремо від гривневих витрат, Ліга винесла близько 9 млрд доларів зовнішнього валютного боргу, які планується виплатити впродовж 2020 року.

При цьому, завдяки зміцненню гривні до долара це стане дещо легше для бюджету - але з цієї ж причини водночас знижуються гривневі надходження від Митниці та від українського експорту.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!