Як допомогти бездомним? Для початку, надати їм житло. В Лос-Анжелесі розробили модулі (ФОТО, ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2201 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 14/11/2019Дата публікації

Home for Hope ("Дім для надії") – проєкт недорогого житла, яке надається бездомним у Лос-Анжелесі, США. Ці маленькі домівки виготовлено заздалегідь і встановлено на визначених місцях з метою "закрити прогалину" між життям на вулицях та постійним житлом.

Модульні одиниці збираються за кілька днів на будь-якій невеликій ділянці невикористаної чи наданої містом землі. Це дозволяє одразу розмістити людей, що живуть на вулиці, ще до того, як їм буде знайдено постійне житло, – пише DeZeen.

Окремі одиниці розроблено так, що їх легко поєднувати як горизонтально, так і вертикально для створення більших просторів, як-от площі спільного користування та навіть робочих місць для роботи за комп'ютером абощо.

Передбачено, що кожна така "збірка" міститиме також офіси для соціальних працівників прямо на місці.

Передбачено, що перші справжні такі домівки фінансуватиме неурядова благодійна організація, Hope of the Valley Rescue Mission.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!