Як виглядають найкращі приклади відновлення закинутих просторів та будівель? (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 738 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 09/10/2019Дата публікації

Як ми повідомляли, журнал архітектури та дизайну DeZeen показав свій короткий список на нагороду 2019 року (ФОТО). Цього разу представимо кілька номінантів, які нам найбільше сподобались, у категорії "відродження" (rebirth). Кілька з них ми раніше подавали в категорії "громадські простори", в яку вони також ввійшли за сумісництвом. А ось нові:

Це - Mil Centro, ресторан на висоті близько 3700 метрів над рівнем моря, із видом на археологічний комплекс у Перу. Дах зроблено з зів'ялої трави, щоб він краще вписувався у пейзаж. Це ціла мережа - дивіться лінк.

Coal Drops Yard - це перетворення на сучасний комерційно-соціальний центр двох складів вугілля, що в дев'ятнадцятому столітті прибувало в Лондон з північної Англії.

The Forest BIG у Тайпеї, Тайвань розташовано на місці колишнього парку розваг. Будівля, що колись була закинута, перетворена на центр для навчальних подій, з кухнею, залами, концертнии майданчиками.

Усіх номінантів в усіх категоріях можна подивитися тут.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!