Джуліані за гроші виступив на кремлівській конференції. Мав виступати з радником Кремля під санкціями за Крим, скасував через скандал (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3098 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 30/09/2019Дата публікації

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані мав виступити на дводенній конференції у Вірменії, яку організовує Московський Євразійський економічний союз. Він скасував поїздку в останній момент через скандал із Трампом-Зеленським - але минулого року на ній був. І підтвердив, що за гроші.

Про це пише Pro Publica. Джуліані мав бути на одній панелі з двома радинками Путіна - зокрема з Сергієм Глазьєвим, який перебуває під американськими санкціями за анексію Криму.

Минулого року Джуліані виступав тут за гроші:

Від відмовився сказати, хто йому заплатив - але ось офіційні організатори цього форуму:

Цей форум Pro Publica назиає "дитиною мозку Путіна" (brainchild of Putin)

Ось відео, як Джуліані виступає на тій самій конференції минулого року. Він тоді відповідав журналістам, що "я тут як приватний громадянин".


Скорочений виклад англійською тут, стаття англійською тут

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!