Цар-балкон - то для бідних. В Одесі мешканець добудував до історичного будинку зовні самопальний ліфт (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2899 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 04/09/2019Дата публікації

Один із жителів історичної будівлі в центрі Одеси добудував ззовні приватний ліфт на четвертий поверх.

Прибутковий будинок Матвія Маврокордато розташовано на розі вулиць Грецька та Катерининська. Його побудували у 1905 році, - пише Хмарочос.

На рівні третього поверху вздовж всього фасаду проходить суцільний балкон. Одеські гіди запевняють туристів, що це найдовший в Європі балкон, хоча підтвердження цієї інформації немає.

Так будинок виглядає зовні:

За часів СРСР тут розмістили низку закладів із характерними назвами Главсахарсбыт, Главрезиносбыт, Укрмясомолснаб, Укркоммунснаб.

Зараз тут розташовано житлові квартири та готель Ekaterina на 18 номерів. Будинок реставрували 2008 року.

Зазначимо, на початку 2000-х головний архітектор Одеси Олександр Голованов добудував до своєї квартири на вулиці Пушкінській цар-балкон завдовжки понад 15 метрів:

Нагадаємо, цьогоріч Департамент благоустрою КМДА підготував проєкт рішення щодо заборони добудов, зміни форми вікон і балконів та встановлення кондиціонерів на фасадах архітектурних пам’яток.

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!