Внесений Зеленським законопроєкт про імпічмент має стільки спільного з балансом влади, як "Орбіт" із боротьбою з карієсом, - Рахманін

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1227 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/09/2019Дата публікації

Лідер фракції "Голос" Сергій Рахманін вважає за доцільне процедуру імпічменту президента закріпити в Конституції України. На його погляд, внесений у Раду законопроєкт про імпічмент не має нічого спільного з процедурою відсторонення президента від влади.

"Якщо президент хоче демократичної процедури, то нехай суб'єкт законодавчої ініціативи вносить зміни в ст. 111 Конституції", – сказав Рахманін на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради України у вівторок.

Він підкреслив, що якщо депутати не бояться скасування недоторканності, то й президент не має боятися демократичної системи противаг.

За словами Рахманіна, внесений у парламент законопроєкт про імпічмент президента не має нічого спільного з процедурою відсторонення президента від влади.

"Цей законопроєкт має такий самий стосунок до процедури відсторонення президента від влади, як жувальна гумка "Орбіт" до боротьби з карієсом", – підкреслив він.

Рахманін також розкритикував президентський пакет законопроєктів про внесення змін до Конституції України.

"Величезна кількість законопроєктів не пов'язані між собою, безсистемні, ... частково незрозумілі, частково шкідливі", – зазначив депутат.

Цензор

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!