Стало відомо, ким Зеленський замінив Безсмертного на мінських переговорах

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 366 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 22/08/2019Дата публікації

Представника України в політичний підгрупі Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі Романа Безсмертного замінив Валерій Гребенюк.

Про це повідомив посередник від ОБСЄ Мартін Сайдік, передає Лівий берег.

Політична група сьогодні продовжувала обговорювати так звану "формулу Штайнмайєра", можливу амністію і проведення місцевих виборів в ОРДЛО, але безрезультатно.

Валерій Гребенюк був послом України в Південно-Африканській Республіці і за сумісництвом в Намібії, Замбії і Зімбабве. У 2014 році призначений дипломатичним радником Служби безпеки України.

Нагадаємо, Безсмертний приєднався до ТКГ 9 липня, він змінив в групі колишнього посла України в США Олександра Моцика. Вже 13 серпня його звідти вивели.

У 2015-2016 роках Безсмертний уже був представником України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України. Він покинув посаду через розбіжності з тодішнім президентом Петром Порошенком.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!