Як у кримінальній комедії! З'явилося відео: "конопляний барон" просто пішов, поки обоє працівників СБУ ловили гав (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 913 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/08/2019Дата публікації

Звісно, на відміну від кіно, ізраїльтянина потім просто зловили знову - через день, в Умані. Але відео варте перегляду. На відео видно, що це сталося під час проходження контролю авіабезпеки. Поки правоохоронці складали речі після перевірки на сканері, Сільвер переклав свій ящик на сусідній столик і пройшов в зворотному напрямку через сусідню стійку. Його зникнення виявили лише через хвилину.

Амос Дов Сільвер - активіст руху за легалізацію марихуани. У 2017 році він створив мережу для поширення марихуани TeleGrass, яка працювала в телеграмі. За даними ізраїльської поліції, через мережу також продавалися кокаїн і екстазі.

Його заарештували на території України в березні 2019 року. 15 серпня Верховний Суд України санкціонував видачу Сільвера ізраїльській стороні. Однак в той же день перед посадкою на літак Сільверу вдалося втекти. За підозрою в пособництві наркоторговцю затримано трьох співробітників СБУ.

Його затримали через день в Умані та екстрадували до Ізраїлю 18 серпня.

Державне бюро розслідувань також затримало трьох співробітників СБУ, які, за даними правоохоронців, навмисне допомогли йому втекти. Зокрема, з "конопляного барона" було знято браслет.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!