Армія взяла на озброєння заарештований російський зенітний комплекс (ФОТО, ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2892 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 02/08/2019Дата публікації

У п'ятницю 2 серпня Служба безпеки, Головна військова прокуратура, держпідприємство "Укроборонсервіс" і Миколаївська митниця забезпечили передачу Міністерству оборони зенітно-ракетного комплексу С-125 "Печора", арештованого в Україні за статтею "контрабанда".

Про це повідомляють на сайті Генеральної прокуратури, - передає ЛБ.

"Протягом слідства встановлено, що впродовж 2007-2010 років службові особи ВАТ «Рособоронекспорт» (Російська Федерація), за попередньою змовою з іншими особами вчинили незаконне переміщення через митний кордон України зенітно-ракетного комплексу С-125 "Печора" разом із 36 зенітними ракетами класу земля-повітря 5В27Д, у повному бойовому оснащені, разом із супутнім обладнанням та іншим озброєнням", - наголошено в повідомленні.

Озброєння Росія планувала поставити в Еритрею, щодо якої Радбез ООН запровадив ембарго.

У березні на засіданні уряду було прийнято прийнято рішення передати озброєння Міністерству оборони України.

"Після завершення всіх необхідних процесуальних дій, на виконання рішення Кабінету Міністрів озброєння передається в ЗСУ, які отримають на бойове чергування сучасний ракетно-зенітний комплекс в складі цілого дивізіону", - підкреслили в Генпрокуратурі.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!