Порошенко вперше міркує про свої справжні та начебто помилки (ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1346 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 01/08/2019Дата публікації

П'ятий президент Петро Порошенко в детальному інтерв'ю Українській правді поділився як своїм баченням останніх років, так і щиро розповів про свої справжні помилки та те, що вважають помилками інші - однак вважає успіхами він сам:

Після виходу першої частини інтерв’ю з Петром Порошенком міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова Кабміну Володимир Гройсман, які обидва входили до так званої "стратегічної сімки" при АП, звинуватили п’ятого президента у брехні та в тому, що він заважав реалізувати всі їхні задуми, - нагадує Українська правда.

Ця реакція ще вчорашніх союзників стала хорошою ілюстрацією законів української влади. Врешті, як і рівня політичної культури. Але залишимо це на розсуд найближчої історії.

"Ми очікуємо, що "ображені" з’являться і після публікації цієї частини нашої розмови", - іронізує УП.

Але її цінність в іншому. Порошенко вперше розмірковує над своїми помилками та, що, з рештою, можна було зробити по іншому, якби в нього знову з’явилась така можливість.

Текстовий варіант інтерв'ю тут

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!