Випробувано успішно "Вільху" підвищеної дальності

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1494 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 25/07/2019Дата публікації

Уранці 25 липня в Одеській області відбувся черговий етап випробування ракет реактивної системи залпового вогню "Вільха" з підвищеною дальністю ураження.


ВІДЕО

Про це повідомила пресслужба Ради національної безпеки і оборони, - передає Лівий берег.

Заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос, який брав участь у перевірці технічних рішень і результатів ураження цілей на максимальній дальності, визнав стрільби успішними.

За його словами, на рівні РНБО було прийнято деякі рішення для якнайшвидшого прийняття на озброєння і постачання нових ракет для реактивних систем залпового вогню.

Нагадаємо, Україна розробляє ракетну систему "Вільха" і боєприпаси до неї вже кілька років. Ракети для "Вільхи" розробило конструкторське бюро "Луч". Випускає їх ДАХК "Артем".

Звичайні ракети "Вільхи" точно вражають ціль на відстані 70 км. Ракети підвищеної дальності "Вільха-М" здатні вражати ціль на відстані 130 км.

Є ще ракети з касетною бойовою частиною "Вільха-Р", вони вже пройшли всі випробування, невдовзі їх повинні прийняти на озброєння.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!