Спецназ Авакова вилетів вертольотом в округ, де малий розрив між кандидатом "Слуги народу" та місцевим самовисуванцем, чинним нардепом (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2892 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 22/07/2019Дата публікації

22 липня з Києва в Житомирську область прибув спецзагін поліцейських тактико-оперативного реагування (ТОР) патрульної поліції.

Рішення направити в Коростень вертольотом Мі-8 придані сили поліції було прийняте після аналізу оперативної обстановки та інформації про можливі провокації під час транспортування виборчої документації з дільничних виборчих комісій до ОВК №64.

Поліцейських спецпризначенців направили на Житомирщину для підсилення місцевої поліції та допомоги в забезпеченні публічного порядку та безпеки, а також реагування на будь-які зміни в оперативній обстановці.

Згідно з даними ЦВК, нардеп 8-го скликання Сергій Пашинський програє на 64-му окрузі. Втім, він на третьому місці - а різниця в 800 голосів із місцевим самовисуванцем - чинним нардепом від БПП, який народився в Коростені та йде тепер від себе (як це часто буває):

Зауважте також схожість прізвищ Арешонков і Арешков

ОНОВЛЕНО. Тепер Арешонков перемагає "Слугу народу", також із мінімальним розривом

За матеріалом УП, яка відволікла увагу від малого розриву - на скандально відомого Пашинського

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!