Правоохоронці захищають фармакологічну мафію, – Супрун про підозру голові експертного центру МОЗ

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 592 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 17/07/2019Дата публікації

Директорці Державного експертного центру (ДЕЦ) Тетяні Думенко повідомили про підозру через те, що вона завадила корупційним схемам і фармацевтичній мафії.

Про це очільниця МОЗ Уляна Супрун повідомила у середу, 17 липня, під час брифінгу, передає Новинарня.

Зазначається, що ДЕЦ з 2008 року орендував приміщення у компанії, яка постійно підвищувала ціну за оренду. Проте, за словами Супрун, ДЕЦ 10 років як мав нове приміщення, але не міг туди переїхати через такі проблеми, як неможливість під’єднати світло або воду.


МОЗ звинуватило СБУ і ДБР у фабрикуванні справи проти директора експертного центру

Думенко розірвала контракт з орендодавцем, адже вирішила перевезти установу в нове приміщення. Тоді орендодавець подав на неї судовий позов і зобов’язав сплатити 1,5 млн грн штрафу.

“І саме за ці витрати на Тетяну тепер вішають “недбальство”. Тобто, ГПУ, ДБР і СБУ переслідують принципову керівницю державного підприємства за те, що вона врятувала заклад від шантажистів і зекономила мільйони гривень для бюджету”, — розповіла Супрун.

Вона додала, що Думенко на своїй посаді також запровадила спрощену процедуру реєстрації препаратів, ліків, які вже зареєстровані в Європі, Канаді й США. Ця процедура допомогла зупинити наживу на реєстрації.

Повідомляється, що аналогічна ситуація із реєстром інсулінозалежних пацієнтів, де були фіктивні пацієнти, на яких держава щорічно виділяла 500 млн грн.

“Правоохоронці захищають тих, хто заробляє на ліках та фармакомафії. Підозра є політично вмотивованою. Не на тих напали. Ми будемо відстоювати роботу пані Тетяни”, — підсумувала керівниця МОЗу.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!