Джерело: КС визнав декомунізацію конституційною

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 563 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 16/07/2019Дата публікації

Конституційний Суд визнав конституційним закон "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки".

Про це повідомляє агентство "Українські новини" з посиланням на власне джерело в суді. Те саме з посиланням на свої джерела підтверджують також Укрінформ та Інтерфакс-Україна.

"Закон визнано конституційним", - сказано в повідомленні, передає ЛБ.

Рішення винесено Великою палатою КС у вівторок, 16 липня, на сайті суду цієї інформації ще немає.

Нагадаємо, в травні 2017 року 46 депутатів Верховної Ради попросили КС визнати неконституційним закон про декомунізацію. Ініціаторами подання стали депутати від фракції "Опозиційний блок".

Сьогодні біля будівлі суду відбулася акція проти можливого скасування декомунізації.

9 квітня 2015 року Верховна Рада ухвалила закон про засудження комуністичного і нацистського тоталітарних режимів, заборонила їх пропаганду та символіку.

Законом про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного режимів забороняється публічне використання символіки таких режимів, встановлюється обов'язок перейменування населених пунктів, об'єктів топоніміки, організацій і торгових марок.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!