112 канал навіть не звертався по прокатне свідоцтво для демонстрації пропагандистської антиукраїнської стрічки Олівера Стоуна

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1208 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/07/2019Дата публікації

Фільм про Майдан знято на основі свідчень - тадам! - Путіна, Медведчука, Януковича.

Телеканал "112 Україна" не звертався по прокатне свідоцтво для фільму "Revealing Ukraine". Про це LB.ua повідомили в експертній комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів. Показ проросійської стрічки Олівера Стоуна без прокатного свідоцтва буде порушенням закону.

Як повідомив член комісії Ярослав Підгора-Гвяздовський, фільм не подавали в комісію для отримання прокатного свідоцтва, а без цього документа показ картини є порушенням закону.

Точна дата трансляції фільму невідома: в різних анонсах телеканал "112 Україна" вказує то 13, то 16 липня.

Фільм Олівера Стоуна Revealing Ukraine ("Відкриваючи Україну") знято на основі інтерв'ю Віктора Медведчука. В анонсованому відеоролику фільм називають "номінантом 65-го кінофестивалю в Таорміні", хоча політична картина зовсім не згадувалася в переліку картин-номінантів, вона була вказана в категорії "Особлива подія" кінофоруму - як допрем'єрна демонстрація роботи голови журі Олівера Стоуна.

Кінострічка - суб'єктивна оцінка подій Революції гідності, головними "оповідачами" стали президент РФ Володимир Путін, колишні представники влади України Віктор Янукович і Віталій Захарченко, а також Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко.

Стрічка побила рекорди переглядів на російському телеканалі РЕН ТВ.

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!