Дитина назавжди. Скільки батьків фінансово допомагають дорослим дітям (ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 2446 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 11/07/2019Дата публікації

Серед країн, де проводилося дослідження, в середньому 50% продовжують регулярно допомагати фінансово своїм повнолітнім дітям - із них 48% навіть тим дітям, яким уже за 30 років. Сім із десяти готові допомагати на оплату освіти за рахунок власних пенсійних фондів. Ідеться саме про допомогу на постійній основі - а не одноразові подарунки абощо.

Дослідження провів із комерційною метою великий міжнародний банк HSBS.

У середньому батьки, котрі допомагають дітям, витрачають 37% власного вільного доходу на дорослих дітей - і 56% при цьому обмежують витрати на самих себе. Понад дві третини - 67% - при цьому самі не мають страховки на випадок серйозної хвороби чи інших форс-мажорів.

Зрозуміло, що більшість допомагають на освіту (59%), але майже половина також - на щоденні витрати на кшталт їжі (49%). Також допомагають платити за житло (27%) і, що цікаво, просто на відпочинок (27%).

Ось країни, щодо яких проводилося дослідження:

***

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

Оцінка статті на цей момент: +3/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!