Зеленський змінив голову Донецької ОДА

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1380 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 05/07/2019Дата публікації

Президент Володимир Зеленський 5 липня призначив головою Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленка, який раніше був військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону України. Кириленкові 33 роки.

Про це пише ЛБ.

Олександра Куця, який займав цю посаду останній рік, звільнено, йдеться на сайті президента.

Він закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого 2008 року, після чого працював у прокуратурах Донецької області, АР Крим і в Генпрокуратурі. З вересня 2017 року одержав посаду військового прокурора Ужгородського гарнізону.

Також президент призначив нового начальника Головного управління Служби безпеки України в Донецькій і Луганській областях. Ним став Володимир Петриченко.

Його попередник Олександр Карпенко пішов на підвищення до Києва, ставши заступником голови СБУ.

Кадрові зміни затверджено указами президента №481-483 від 5 липня.

Нагадаємо, 26 червня Кабінет Міністрів схвалив вісім кандидатур на посади голів державних адміністрацій Донецької, Закарпатської, Київської, Луганської, Львівської, Одеської, Херсонської та Черкаської областей, запропонованих президентом Володимиром Зеленським.

Кириленко став першим призначеним губернатором із цього списку.

Оцінка статті на цей момент: +0/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!