Нова очільниця Єврокомісії (уряд ЄС) на попередній посаді розвалювала Бундесвер

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 810 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/07/2019Дата публікації

Урсула фон дер Ляйєн, німецький міністр оборони очолить Єврокомісію, це фактично уряд Євросоюзу. Тобто, по суті, отримає найвпливовішу посаду в ЄС. У спеціальному звіті до 70-ліття НАТО навесні цього року авторитетний The Economist так написав про стан німецької військової машини:

"Минулорічний парламентський звіт про стан німецької армії був просто розгромним. В ньому згадувались “велика нестача персоналу та обладнання в усіх сферах діяльності Бундесверу”. Усі шість підводних човнів не на ходу.

Були періоди, коли жоден з чотирнадцяти військових транспортних літаків Airbus A400M не був у належному стані, аби піднятись в повітря.

Звіт за цей рік навряд чи був кращим.

За словами Юлії Сміт, американського експерта з трансатлантичної безпеки Академії Роберта Боша в Берліні, німецький контингент, який брав участь в нещодавніх навчаннях Об’єднаний Тризуб, мусив збирати необхідне обладнання з миру по нитці, від інших підрозділів Бундесверу.

“Важко уявити, як країна такого розміру і з такими ресурсами докотилась до такого стану”, – говорить вона."

Цитату знайшов наш автор Олександр Снідалов

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!