Волонтер Сініцин: "Ми залишаємо за собою право перейти до немирного протесту"

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1339 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 03/07/2019Дата публікації

Волонтер Роман Сініцин заявив у Facebook, що ЦВК та Верховний Суд України мають дві доби на зняття з виборів ексглави АП часів президентства Віктора Януковича Андрія Клюєва і блогера Анатолія Шарія, інакше акції протесту триватимуть. Він також написав: "Ми залишаємо за собою право від мирного протесту перейти до немирного".

"Сьогодні протест був мирний. Постояли, поговорили, покричали, попалили. Якщо за два дні ЦВК та Верховний Суд не розберуться, хто з них більше налажав, і не скасують рішення про реєстрацію цих двох покидьків – ми залишаємо за собою право від мирного протесту перейти до немирного", – попередив він.

Сініцин також звернувся до президента Володимира Зеленського як до гаранта Конституції.

"У таких ситуаціях ви маєте говорити швидше, ніж люди, а не мовчати і ховатися. Якщо від вас не буде заяви з приводу ганебних рішень про реєстрацію на вибори антимайданівців-утікачів усупереч закону і Конституції, то ми прийдемо і до вас. Два дні. Час пішов", – заявив він.

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!