Борщагівський міст також втомився. Дуже (ФОТО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 755 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 02/07/2019Дата публікації

Борщагівський шляхопровід у Києві, на якому наприкінці червня почали ремонт, виявився дірявим. Без капітального ремонту не можна було обійтися. Востаннє цей шляхопровід ремонтували в 1965 році.

"Це бетонні плити, які були пошкоджені корозією. Споруду визнали аварійною торік. Без капітального ремонту тут не можна було обійтися", - йдеться у фейсбуці "Київавтодору".

Борщагівський шляхопровід розташований на перетині проспектів Комарова і Леся Курбаса із залізницею Київ-Волинський - Святошино. Через його ремонт припинили рух швидкісного трамвая на Борщагівку. Відновити його обіцяють до 30 вересня.

Капітальний ремонт виконують у два етапи: першим етапом робіт буде ремонт трамвайного полотна, тротуарів і проїжджої частини в напрямку центру міста, який планують завершити до кінця року, щоб якомога швидше відновити рух трамваїв. З початком нового дорожньо-будівельного сезону 2020 року почнеться другий етап - ремонт проїжджої частини і тротуарів у напрямку Кільцевої дороги.

ЛБ

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!