Супутник показав забруднення атмосфери вздовж російського газопроводу (ФОТО, ВІДЕО)

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 784 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 26/06/2019Дата публікації

Нові карти, що використовують супутник Semtinel європейської програми "Коперник" спостережень за Землею, показують викиди діоксиду азота вздовж сибірського загопроводу між Уренгоєм - другим за величиною газовим родовищем у світі - та Європою.

ЗОБРАЖЕННЯ GIF

Газопровід Уренгой-Ужгород - одна з основних експортних газових магістралей Росії. Для підтримки тиску, в кількох місцях розміщено компресорні станції.

Ці станції призводять до викидів діоксиду азоту в атмосферу. Донедавна, виміряти концентрації було важко - але тепер науковці з нідерландського метеоролічного інституту здатні робити це упродовж цілого року.

Місія Sentinel-5P програми "Коперник" запущена у 2017 році. Вона дозволяє визначати з космосу забруднення атмосфери значно точніше, ніж раніше.

Джерело: Європейське космічне агенство

Інший приклад роботи Sentnel:


45 за Цельсієм на поверхні: супутниковий знімок Іспанії (ФОТО)

***

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!