Суд дозволив Саакашвілі балотуватись у Верховну Раду України - але терміни минули

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 936 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 21/06/2019Дата публікації

Печерський районний суд Києва розглянув позов лідера партії "Рух нових сил", екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі про встановлення факту його проживання в Україні для реєстрації його кандидатом у народні депутати України на позачергових виборах 21 липня.

Він 13 червня заявив, що відповідає всім нормам законодавства, щоб бути депутатом Верховної Ради, зокрема, нормі про проживання в Україні протягом 5 останніх років.

Як повідомлялося, 28 травня Президент України Володимир Зеленський повернув громадянство колишньому президенту Грузії. Наразі Саакашвілі є лідером і першим номером у передвиборчому списку своєї партії “Рух нових сил”.

Як відомо, згідно із затвердженим ЦВК Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня, термін висування кандидатів у народні депутати України політичними партіями закінчився 10 червня.

Самовисування кандидатів у депутати тривало до 20 червня.

Укрінформ

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!