теги: сша, армія

США затвердили чверть мільярда доларів військової допомоги Україні

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 663 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 19/06/2019Дата публікації

Конгрес США затвердив бюджет військової допомоги Україні в розмірі $250 млн. Кошти будуть спрямовані на купівлю обладнання та для оперативних потреб.

Про це повідомляється на сайті Міноборони США.

"Це підтверджує давні оборонні відносини між США та Україною і загальний обсяг допомоги Україні у сфері безпеки з 2014 року становитиме $1,5 млрд", - наголошується в повідомленні.

Зазначається, що кошти будуть спрямовані на придбання обладнання для підтримки поточних навчальних програм і оперативних потреб у морській ситуаційній обізнаності та операцій у рамках поточних зусиль США щодо збільшення підтримки військово-морської піхоти України.

Також передбачається надання Сухопутним силам та силам спеціальних операцій України снайперських гвинтівок, гранатометів і контрартилерійських радарів; приладів для безпечних комунікацій та радіоелектронної боротьби; посилення військової мобільності; приладів нічного бачення, а також лікування військовослужбовців.

Лівий берег

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!