Підозрюваного в державній зраді Єфремова не можна включити до виборчого списку

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 818 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 18/06/2019Дата публікації

Колишній народний депутат Олександр Єфремов не може потрапити до виборчого списку "Опозиційного блоку". Про це сьогодні повідомив заступник голови ЦВК Євген Радченко.

Закон "Про вибори народних депутатів України" дозволяє виключати, але не дає права включати інших кандидатів на заміну у виборчий список партії. Будь-які зміни у виборчому списку, прийняті з'їздами цих партій після встановленого терміну, а саме після 10 червня, неможливі й не відповідають Закону "Про вибори народних депутатів України".

"Висування кандидатів має бути здійснено до 10 червня включно. В той самий час політичні партії мають право виключити кандидатів, внесених до виборчого списку, якщо таке рішення приймуть на з'їзді", - сказав Радченко.

Нагадаємо, в п'ятницю лідер партії "Наші" Євген Мураєв повідомив про включення Єфремова у виборчий список "Опоблоку". У разі порушення політичною партією норм закону в ЦВК можуть виникнути питання з приводу реєстрації виборчого списку.

Лівий берег

Оцінка статті на цей момент: +1/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!