Рятувальники попереджують про дуже високий рівень забруднення повітря в Києві (+ІНФОГРАФІКА)

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 3285 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/06/2019Дата публікації

Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає про метеорологічні умови високого рівня забруднення повітря в столиці. Про це повідомляє прес-центр відомства. Від 8 червня в Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.


А що найбільше забруднює повітря в Києві? Правильно! (ІНФОГРАФІКА)

Протягом 12-13 червня, за даними постів спостереження ЦГО ім. Бориса Срезневського, рівень забруднення діоксидом азоту досяг 5 - 6 середньодобових гранично допустимих концентрацій в районах: вул. Скляренка, Оболонського проспекту, Бессарабської і Деміївської площ.

Такі метеорологічні умови можуть бути обумовлені спекою і слабким вітром в приземному шарі. За прогнозом Гідрометцентру, такий рівень забруднення (і тенденція до подальшого зростання) буде утримуватися в Києві до 18 червня.

У Києві знову смог? Спасибі приватним авто! (ІНФОГРАФІКА)

***

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка. Для переказу коштів клікайте сюди

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!