Суд смт Баришівка помстився "ворогині" Коломойського і втрутився в роботу Нацбанку

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
  • 1237 Перегляди
  • 0 Коментарі
  • 13/06/2019Дата публікації

Баришівський районний суд Київської області 11 червня прийняв рішення, яке забороняє Катерині Рожковій виконувати обов'язки першої заступниці голови правління НБУ. Як відомо, Коломойський неодноразово звинувачував саме Рожкову в тому, що в нього забрали ПриватБанк.

Де Баришівка, а де Нацбанк

"У Коломойського явно новий актив - Баришівський суд", - пише відома журналістка Тетяна Ніколаєнко.

Рішення суду ще не оприлюднено в реєстрі, і НБУ дізнався про нього з листа фізособи-учасника судового розгляду, - передає ЛБ.

"Згідно з процесуальним кодексом, рішення суду підпадає під виконання негайно, тобто відразу після отримання. Однак поки що ми не отримували і не були присутні під час винесення будь-якої постанови про заборону членам правління Національного банку здійснювати свої повноваження. Тому ми не можемо стверджувати, що інформація про наявність відповідної постанови відповідає дійсності. Якщо це так, то Національний банк оскаржить її згідно з законом. Крім того, Національний банк готовий вивчити наявність ознак, які можуть свідчити про неправочинність таких дій судді, а отже й підстав для звернення зі скаргою на дії судді і звернення в правоохоронні органи", - заявив начальник управління претензійно-позовної діяльності Юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук.

Нагадаємо, що напередодні стало відомо про те, що саме суд Баришівки прийняв ще одне сумнівне рішення - про призупинення ліцензії авіакомпанії SkyUp. Міністр інфраструктури Володимир Омелян натякнув, що за цим може стояти Ігор Коломойський, який пов'язаний з авіакомпанією МАУ.

Між іншим, саме з Баришівки - реперка Альона Альона, яка навіть має пісню з підходящою назвою:

Оцінка статті на цей момент: +2/-0
Читати Не читати Коментувати
 
 

Коментарі 0

Для того, щоб писати свої коментарі, залогіньтесь! Якщо ви не маєте логіну, тоді спочатку зареєструйтесь, щоб його отримати!